جرثقیل جرثقیل کانتینری راه آهن

جرثقیل جرثقیل کانتینری راه آهن

جرثقیل جرثقیل کانتینری راه آهن توصیفی جرثقیل زیر بشکهای راه آهن (RMG جرثقیل) عمدتا برای بارگیری، تخلیه، انتقال و انبساط ظروف در زمینه حمل و نقل راه آهن و مخازن نگهداری بزرگ ظرف استفاده می شود. این است که توسط برجسته اصلی، بیرونی، سخت و قابل انعطاف، چرخ دستی ...
چت کن

جزئیات محصول

جرثقیل جرثقیل کانتینری راه آهن


شرح

جرثقیل جرثقیل کانتینری راه آهن (RMG جرثقیل) عمدتا برای بارگیری، بارگیری، انبساط و انبساط ظروف در زمینه حمل و نقل راه آهن و مراکز نگهداری ظروف استفاده می شود. این سازه با پایه اصلی، پایه های سفت و سخت و انعطاف پذیر، مکانیزم سفر واگن برقی، مکانیزم بلند کردن، مکانیزم سفر جرثقیل، سیستم الکتریکی و کابین عملیات تشکیل شده است.

این جرثقیل زیر بنای مخروطی می تواند بر اساس نوع عملیات در محوطه های ذخیره سازی 3 نوع باشد: آشیانه های خود را در جهت خروجی تنها یک جرثقیل تک کانال نامگذاری می کنند و در جهت دو طرفه دوچرخه ی دو سیلندر نامیده می شود، تماس نگیرید به نام جرثقیل غلتکی نامیده می شود. کاربران می توانند بسته به خواسته های مختلف درختان، انواع مختلف حمل و نقل و ظروف و وسایل نقلیه (کامیون یا وسایل نقلیه راه آهن) انواع مختلفی را انتخاب کنند.


امکانات

1. سرعت بالا بردن ارتفاع به دلیل کم بودن ارتفاع بلند کردن. سرعت سفر جرثقیل بالا مطابق با الزام استفاده از ظرفیت انبارهای ذخیره سازی در طول مسیر است. پخش کننده بیش از لایه چهارم / پنجم ظرف می رود زمانی که پشته ظروف سه یا چهار لایه است و ارتفاع بلند آن بستگی به الزامات ساختمان های ساختمان

2. سرعت انتقال واگن بر اساس فاصله و فاصله بین دو طرف پل بستگی دارد. در مورد فاصله و فاصله از راه دور کوتاه است، سرعت چرخش ترمز دستی و بهره وری توصیه می شود؛ در غیر این صورت، سرعت حمل ونقل واگن برقی می تواند براساس نیاز افزایش تولید مورد نیاز باشد.

هنگامی که طول بیش از 40 متر است، مکانیزم جرثقیل با سرعت بالا حرکت می کند و هر دو طرف عقب به علت کشیدن در هر طرف متفاوت هستند. بنابراین یک تثبیت کننده مجهز به این جرثقیل وجود دارد و سیستم الکتریکی هر دو طرف مکانیزم های سفر همزمان را حفظ می کند.

4. سیستم کنترل درایو الکتریکی، تریستور را تنظیم می کند که سیستم کنترل AC یا DC را برای رفع نیاز بالاتر و عملکرد بهتر تنظیم و کنترل سرعت می گیرد. یا این سیستم کنترل معمولی جریان الکتریکی AC معمولی و ولتاژ استاتور AC و تنظیم سرعت سیستم کنترل درایو را تصویب می کند.

ترمز الکتریکی که مجهز به سیستم تثبیت کننده تریستور درایو AC یا DC یا ولتاژ استاتور AC و سیستم کنترل راننده تنظیم سرعت است، معمولا به عنوان سیستم کنترل الکتریکی یک مکانیزم جابجایی جرثقیل با سرعت بالا استفاده می شود. برای جلوگیری از تاثیر عظیمی بر کل جرثقیل، باید از سیستم کنترل رانندگی معمولی AC که تنظیم کننده ترمزها برای تعطیلی مکانیزم های مسافرتی است، جلوگیری شود.


مشخصات


مشخصات فنی

ظرفیت بالابردن (t)

35

40.5

دامنه (متر)

30

22

ارتفاع بالابر (متر)

16

12.3

وظیفه کاری

A6

A7

مدل کانتینرها

20'40'45 '

سرعت (m / min)

بلند کردن

0 ~ 10

10 ~ 18

چرخ دستی مسافرت

3.4 ~ 34

40

جرثقیل سفر

2.9 ~ 29

45

چرخش (r / min)

1.35

توصیه می شود راه آهن

P43

QU70

قدرت

3 فاز، AC، 380V، 50Hz


پرس و جو